Červenec 2010

Překlad rozhovoru níže... :D

19. července 2010 v 21:30 | Káč Kowalewicz
Papa Roach

Proč Papa Roach: "Přišli jsme s novým jménem v roce 1993, kdy jsme byli rádi šestnáct let - mladý a hloupý," vzpomíná frontman Jacoby Shaddix. "V době, kdy jsme poslouchali spoustu kapel s funky jména - věci jako Mr. Bungle, Primus, a Red Hot Chili Peppers. Byli jsme také hrají divné spastické funk-punk, jako by byli, tak jsme si mysleli, že bychom měli mít jméno, které zapadnou do že atmosféra. Nejprve jsme chtěli název kapely Papa Gato po [přezdívka pro] Poncho Sanchez, Latinské perkusista. Ale pak jsem si myslel, co když jsme pojmenovali ji po svém dědečkovi - jeho příjmení je Roach. ostatní kluci byli jako, 'Myslíš roach tak jako v plevel?' Ale také jsem si myslel Papa Roach byl špinavý, špinavý pocit dlouhověkosti, že opravdu představoval, kde jsme byli, jak lidé v té době. Šváby poslední, víš? Jméno ještě vejde. Začali jsme v roce 1993 a nyní je to 2010. "
Dříve Odmítnuto Jména: "Jiné než papá Gato? Akt byl jeden z 'em. Groove Obchodníci byl jiný. Byli jsme praštěný-ass děti."
Nejlepší kapela Jména někdy: "Stone Temple Pilots, je v pohodě. Deftones je opravdu dobrý. V okamžiku v mém životě, to byly kapely, které měly obrovský dopad na mě, a já jsem vždycky myslel, že úhledný, cool názvy. "
Nejhorší jméno kapely bylo vždy: "Vždycky jsem si myslel, Limp Bizkit byla opravdu špatné jméno, ale myslím, že to není horší než Papa Roach. Rolling Stones bylo divné, když jsem byl dítě. Myslel jsem, že 'Rolling Stones' znělo jako hra pro jeskynní lidé nebo některé hovno. Korn je opravdu, ale opravdu špatné jméno. byl jsem velký fanoušek z nich, ačkoli. "

Je takej jakej je no :D Ae pochopit se to dá.. :D Já bych to poupravila kdybych nebyla tak líná :D Možná zítra... :D

Why They´re Called Papa Roach

19. července 2010 v 10:33 | Káč Kowalewicz
Papa Roach

Why Papa Roach: "We came up with the name back in 1993 when we were like sixteen years old -- young and dumb," remembers frontman Jacoby Shaddix. "At the time we were listening to lots of bands with funky names -- stuff like Mr. Bungle, Primus, and the Red Hot Chili Peppers. We were also playing weird spastic funk-punk like they were, so we thought we should have a name that fit in with that vibe. At first we wanted to name the band Papa Gato after [a nickname for] Poncho Sanchez, the Latin percussionist. But then I thought, what if we named it after my grandfather -- his last name is Roach. The other guys were like, 'You mean roach like as in weed?' But I also thought Papa Roach had a dirty, grimy sense of longevity that really represented where we were as people at the time. Roaches last, you know? The name still fits. We started in 1993 and now it's 2010."
Previously Rejected Names: "Other than Papa Gato? Nude was one of 'em. The Groove Merchants was another. We were goofy-ass kids."
Best Band Names Ever: "Stone Temple Pilots is cool. Deftones is a really good one. At a point in time in my life, those were bands that had a huge impact on me, and I always thought they had slick, cool names."
Worst Band Name Ever: "I always thought Limp Bizkit was a really bad name, but I guess it's no worse than Papa Roach. The Rolling Stones was weird to me when I was a kid. I thought 'Rolling Stones' sounded like a game for cavemen or some shit. Korn is a really, really bad name. I was a huge fan of theirs, though."

Hoodně dobrej rozhovor :D :D

Pink a GC na Slávce....

19. července 2010 v 9:15 | Káč Kowalewicz
Tak asi víte,že tu bude Pink a jako speciální hosti budou Good Charlotte.. No a ten koncert bude na Slávii což je na Praze 10 kousek od místa kde jsem bydlela.. no prostě to tam znám jak vlastní boty :D :D No a tam je takovej most přes silnici.. A já mm vymyšleno,že etě s kámoškama půjdem v uterý na ten most se koukat když už nemáme lístky :D Ae samo jen na GC páč Pink nic proti ae nezajímá mě :D :D
Na tý fotce stojí na jednom z těch mostů ae tam neni vidět,my budeme až na tom dalším..
http://im.sport.cz/377/103771-article-6anj4.jpg

No a doufám,že pak po koncu bude autogramiáda.. Jako když tu byly minule tak jsem na tom koncertě byla ae nevěděla jsem že se pak budou chtít podepisovat tak jsem jela domů a pak koukám z fotek že se tam podepisovali a byla jsem ukrutně nasraná takže tenhle rok si počkám a Benjí se do mě prostě zamiluje  aodveze si mě do ameriky :D :D

30 STM

19. července 2010 v 9:07 | Káč Kowalewicz


Prostě krááása a dokonalost ten videoklip.. Upe se mi z toho zastavuje dech :))

Hii :D

6. července 2010 v 11:31 | Káč Kowalewicz
Tak jsem zas jednou po dlouhé době na blogu a co nezjistím :D že jsem v druhém kole o nej písničku.. Tak prosím hlasujte za mě a za písničku Change the world od P.O.D. :) tady ;)