Diary of Billy Talent part

21. prosince 2009 v 14:47 | Káč Kowalewicz
9.6.2006 - Londýn
Ben: "Takže jsme v Londýně… Jsme v Londýně no a co můžete v Londýně dělat, než shánět čajový servis. Naši známí mají svatbu a já a moje přítelkyně jsme se domluvili na tomhle dárku." (další scéna) "Netuším, kam jdu, netuším, co hledám, ale co bych pro svojí holku neudělal. Tak jdem." (další scéna) "Nemáme ani žádnou základní myšlenku, kam vlastně půjdeme. Jsme na Oxford Circus. Ale nejsme si 100% jistí. Vážně netuším, kam jdeme. Víme, že tudy se dostaneme na John Lewis Street a tudy na Regent Street. Ale na jaké ulici jsme ksakru teď? Tak jsme si řekli, že půjdeme a někoho se zeptáme. Doufal jsem, že prostě k někomu přijdu, zeptám se a on mě navede, kudy mám jít, ale lidi při tom byli vážně úžasně milí." (další scéna) "Tak jsme konečně našli nějaký obchod, a… No jo, trochu jsem tam vzbudil pobouření kvůli svýmu vzhledu, protože Angličani nejsou schopní pochopit, že tetování nerovná se členství v motorkářském gangu, což mě taky zrovna dvakrát nenadchlo. Občas je to s lidmi v tomhle ohledu těžké. Nepřipadám jim dost dobrý. Takže napoprvé to nevyšlo… Zkusíme to jinde. Druhý obchod. To už bylo o něco lepší. Jenže, měli tam úplně všechno. Vážně, všechno. Ale ten čajový servis bohužel nebyl kompletní. Druhý obchod se mi tedy poměrně zamlouval, no a třetí… To bylo další zklamání, opět měli problémy s mým vzhledem. Zavolal jsem svojí přítelkyni a řekl jí, že asi budeme muset koupit vařič na kafe nebo něco podobnýho. Ale přeci jen jsem jí chtěl udělat radost, tak jsem si vybral ještě jeden obchod. Jmenoval se Liberty, takže jsem očekával něco velkolepého, ale… Ale bohužel, nepřálo mi štěstí. Takže jsem definitivně pohořel." (další scéna) "Vrátili jsme se do hotelu a pak se vydali na cestu tourbusem, který se stane naším domovem na další tři dny. A neuvěříte mi, ale náš řidič se jmenoval Mel Gibson!"

Jon: "Šli jsme za ním a řekli mu: Čau, Mele Gibsone, doufáme, že ta cesta bude v pohodě, Mele Gibsone…"
Ian: "Tohle se vážně stane jen jednou za život."
Ben: "No a nachýlil se čas, abysme zahráli v Donningtonu. Na tom festivalu bylo hodně ožralejch lidí, hodně slunce, hodně prachu… No a co chtít jiného?"
Aaron: Je to dost zvláštní festival, hrajou tam samý lepší skupiny a mezi tím vším se procházejí lidi v nejbizardnějších kostýmech."
Jon: "Viděl jsem tam dokonce Darth Vadera."
Ben: "Star Wars kam se podíváš." (další scéna) "Byl to poměrně náročný den, no a… Ještě jsem měl menší vystoupení s mikrofonem."
Ian: "Myslím si, že Ben má rozhodně rád srandu a různý vtípky, ale i na něj bylo asi moc, když ho reportérka, která držela mikrofon (kvůli tomu, že byli čtyři, neměli klasický mikrofon, ale velký odposlechový mikrofon, který reportérka přidržovala na dlouhé tyči zhruba na úrovni jejich kolen, pozn.), několikrát šťouchla tím mikrofonem do rozkroku."
Ben: "Jo, mám rád srandičky, ale neshledávám nic vtipnýho na tom, když mi někdo strká mikrofon do rozkroku. Cítil jsem se dost divně a skoro znásilněně. No, přežil jsem mikrofonovou scénku a byl čas hrát. Při koncertě nad náma v jednom kuse lítali letadla, protože jsme hráli kousek od letiště."
Jon: "Nebylo to nic moc příjemnýho, ty letadla, protože od nich šel děsný hluk a když tohle člověk poslouchal celý den, docela ho bolela hlava."
Ben: "Dělal jsem si z toho při koncertě legraci, prej aby si ostatní užívali ten pohled na ta letadla. Není nic tak inspirativního jako letadla." (další scéna) "V Donningtonu bylo fajn, získali jsme tam pár nových fanoušků, aspoň doufám, no a byl čas se přesunout do Německa."
11.6. - Kolín
Ben: "Jsme v Kolíně. Ještě nikdy jsme zde nebyli, tak jsme si trochu vyšli na výlet, podívat se na katedrálu. A musím říct, že to byla ta nejimpozantnější věc, kterou moje malá stupidní očka kdy viděla. Je to celkem legrační, když tak jdeš tou ulicí, pozoruješ něco tak obrovského a… V břiše ti jenom lítá jeden motýl za druhým. Ty detaily a perfekcionismus… Skoro to působí až neskutečně. Výlet jsme měli trochu ztížený tím, že zrovna probíhalo mistrovství světa ve fotbalu a před katedrálou byla spousta fanoušků Angoly a Portugalska."
Aaron: "Bylo to skoro jako obrovská párty, na kterou se sjeli lidé ze všech koutů světa."
Ian: "Když jsme se konečně dostali ke katedrále, bylo to vážně jako kdybychom se ocitli na nějakém obrovském mejdanu."
Ben: "Oproti tomu zmatku, co panoval venku, byla katedrála skutečně nádherným, uklidňujícím místem. Ian a Aaron si zapomněla sundat čepice."
Ian: "Bohužel se stalo."
Aaron: "Vážně, bylo mi trapně, úplně jsem na to zapomněl."
Ben: "Takže, pro vás všechny, pokud někdy budete v takhle nádherné katedrále - sundejte si čepice. Ale nejsme na tohle zas až tak upjatý, máme rádi nejrůznější akce a mejdany, takže..."
12.6. - Berlín
Ben: "Jedeme do rádia. Mám rád tyhle radio-session, mám vůbec rád rádio obecně, je to nejlepší prostředek, jak dostat hudbu k lidem."
Ian: "Protože jsme dělali interview do německého rádia, museli to ty lidi samozřejmě překládat do němčiny. Ale nejsem si jistej, jestli překládali, co překládat měli."
Ben: "Mám celkem rád nové zkušenosti, takže když mi nabídli, abych přečetl zprávy, kývl jsem. Ale stejně - bude číst zprávy. O počasí. V němčině, o jejíž výslovnosti nemám ani páru."
Ian: "Takže mu dali papír, a ten měl přečíst co nejlíp."
Ben: "Je to dost těžký, když čtete něco, o čem nemáte ani nejmenší tušení, co to vlastně znamená a jak se to čte. Ale bylo to zajímavý. Cítil jsem se pěkně trapně." (další scéna) "Rozhovor skončil - miluju 3 Doors Down!!! - a jelo se připravovat se na koncert." (další scéna) "Často se vám stane, že se na turné nudíte, a pak začnete dělat úplný hovadiny. Pokud se teda nudíte dostatečně. Takže jsem nakonec skončil s plechovkou na hlavě, kterou se Jon snažil shodit míčem. A dostal jsem tím po tlamě."
Jon: "Jo, trefil jsem se docela dobře."
Ben: "Jon a Aaron mají občas takovou zvláštní úchylku, že skáčou přes nejrůznější věci, a je to celkem dobrá zábava, tak došlo i na tohle. Aaron si evidentně myslí, že je mu pořád 17, ale jeho skok na to nevypadal. No a pak přišel Jon…"
Jon: "Trochu… Trochu víc bolestivě se mi při tom zařízli kalhoty." (skákali přes zábradlí, pozn.)
Ben: "Tohle je důvod, proč o nás říkaj, že jsme divný." (další scéna) "Po našich srandičkách jsme se rozhodli jít zkoušet."
Ian: "Když jsem zkoušel, jak funguje můj mikrofon, dostal jsem šlupku přímo do rtů."
Ben: "Takže jsme mikrofony obvazovali, přikrývali vším možným tak, aby se to pokud možno nepodepsalo na jejich fungování. Najednou jeden z našich kámošů nešťastně vypnul hlavní přívod proudu, a když ho znovu nahodil, tak nebyla elektrika uzemněná, (ukazuje, že držel mikrofon) a dál vím jen, že se za mnou rozsvítilo jasné světlo a… Zůstal jsem stát, dostal jsem vážně velkou šlupku od elektrického proudu. Vážně jsem si myslel, že na místě zhebnu. Všechno, na mě, já celý, cítil jsem se… Strašně."
Ian: "Nejsrandovnější na tom asi bylo, že krátce poté, co se to stalo, po nás dva lidi chtěli autogram. A Ben řekl "Jasně." A šel se jim podepsat."
Ben: "Budou to mít trochu zelektrizovaný."
Aaron: "Ben je vážně úžasný. Právě přestál zásah elektrickým proudem a stejně už zase rozdával autogramy a vtipkoval. Ale on už takový prostě je, vždycky dělá, co ho momentálně napadne."
Jon: "Jakmile začal zase mluvit, přestal jsem si o něj dělat starosti."
Ben: "Takže poté, co jsem dostal elektrikou a měl pocit, že na místě zkapu - opravdu nádherná kratochvíle - byl čas jít hrát. Německé publikum je úžasné. Opravdu si to užívají. Je to země, kde skutečně milují hudbu a je úžasné zde hrát. Ale nastal čas přesunout se do Švýcarska."
18.6. - Švýcarské Alpy
Ben: "Dneska ráno jsem se probudil a uviděl tohle. Jsem kluk z města a miluju město a nikdy jsem nevytáhl paty z Toronta, ale tohle místo bylo… Vážně inspirující."
Ian: "Vyšli jsme si do přírody. Do polí, a narazili tam na stádo krav."
Ben: "Jak by mohli švýcarské krávy existovat bez zvonců?"
Ian: "Krávy se zvonci na krcích, vážně old-school."
Ben: "Docela jsem se bál, že nedostaneme zpátky. Docela se totiž zvířat bojím. Ale Ian se odvážil jít až k nim, do náruče jisté smrti."
Ian: "Jedna kráva na mě vytrvale zírala, až mi trochu připomněla zástupy fanoušků. Byl to vlastně býk. Nakonec nás to přestalo bavit a otočili jsme se, a najednou… Ty krávy spolu začli sexovat."
Ben: "Představte si to, krávy mají rády sex. A všechny ty věci okolo. Krávy doopravdy milujou sex. Změnilo se to na jakýsi maratón orgií. Vážně divný."
Ian: "Mám dost."
Aaron: "Nakonec jsme se ale přestali tlemit a rozloučili se s nimi."
Ian: "Nashledanou."
Ben: "Takže poté, co jsme se pokochali pohledem na sexuální orgie krav 2006, byl čas jít na stage, protože měla akorát začínat naše show."
Aaron: "Nad Billy Talent se ve Švýcarsku stahují mračna."
Ian: "Přesně ve chvíli, kdy měli začít hrát Billy Talent, se totálně zatáhlo."
Ben: "Prostě se nám zase jednou něco parádně posralo. Z toho vyplývá, že když je špatně, může být klidně i hůř. Poté, co sem dostal ten elektrický kopanec v Berlíně jsem vážně nebyl žhavej na to, abych se znovu cítil na umření. Ale jak řekli Queen, Show Must Go On."
Ian: "Nejdřív tam všichni jen tak posedávali a asi si říkali "No to je teda sračka." Ale pak se k nám docela seběhli."
Ben: "Začalo to po třech písničkách, a najednou jsme před sebou měli kotel jak sviň."
Aaron: "Je to paráda, když kvůli vám lidi pařej i v takovýmhle počasí."
Ben: "A neuhodnete, co se stalo, když jsme přestali hrát - bum, nad námi azuro." (další scéna) "Tahle tour se nám rozhodně líbila, album je konečně venku a zdá se, že lidi to skutečně berou, na což jsme skutečně pyšní a… Díky."
Ian: "Tohle byl…"
Jon: "Deník Billy Talent…"
Aaron: "Moc moc moc díky za vaší pozornost…"
Ben: " Při sledování našeho deníku a vůbec při sledování nás. Asi to nebylo tak cool, jak jste očekávali, co? Sorry… Cítím se tu jak Ashton Kutcher při moderování Punkd."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 °SwĘeT♥[DáDuLE]°™ | Web | 21. prosince 2009 v 17:46 | Reagovat

super.. :-)

2 ZuzuKa | Web | 21. prosince 2009 v 21:07 | Reagovat

Tak konečně jsem se zase pořádně nasmála, s tohohle jsem četla jen uryvky, nikd yne v celku, hej supe rže jsi to sem dala, honem něco dalšího :D:D:D Prej ta kráva na mě čuměla že mi to připo.... tak to né no :::D">D:D::D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama