Cardiology

22. prosince 2009 v 13:12 | Káč Kowalewicz
ipunk.cz: Marylandská formace Good Charlotte po dlouhých měsících psaní textů k novému albu "Cardiology" konečně dospěla do další fáze a chystá se nahrávat.

Dosud poslední řadovou desku s názvem "Good Morning Revival" vydala pětice kolem dvojčat Maddenových v březnu 2007. Spíše než doma se jí úspěchu dostalo v Austrálii, kde se stala se sedmdesáti tisíci prodanými kusy platinovou. Následoval listopad 2008 a s ním propadák v podobě kompilace "Greateset Remixes", na kterou Good Charlotte vybrali patnáct svých největších hitů a nechali je různými interprety zremixovat. Mnoho fanoušků nemůže tomuto úletu dodnes přijít na chuť, a tak s velkým očekáváním vzhlížejí k novince, která je právě teď v hlavním stádiu příprav.

"Tohle je den, na který jsme dlouho čekali. Poslední rok jsme jen psali a psali, zahazovali, měnili, přepisovali a zase psali. Vznikla nám z toho kolekce písní, o kterých jsem přesvědčen, že jsou nejlepšími, které jsme kdy napsali. Miluju každý text, každou melodii. Moc se těším až se to dostane k vám. S Joelem jsme šli tentokrát v textech hodně hluboko a výsledkem jsou ty nejosobnější skladby, které jsme za léta u GC vytvořili. Skladby, které jsou nejblíže našim srdcím," říká kytarista Benji Madden a zároveň objasňuje, proč se kapela rozhodla právě pro název "Cardiology". "Všechno je spjato se srdcem," dodává.

Producentské taktovky v pořadí páté řadové desky se ujme Howard Benson několikrát nominovaný na cenu Grammy. Benson v minulosti spolupracoval s kapelami The All-American Rejects, My Chemical Romance, The Red Jumpsuit Apparatus, Hawthorne Heights nebo Zebrahead. Podle posledních zpráv, které byla kapela ochotna vypustit, by deska "Cardiology" měla spatřit denní světlo v březnu či dubnu příštího roku. "Ale nebojte, nějakou hudbu jistě vypustíme ještě předtím," uklidňuje Benji Madden.

Po dvou letech se Good Charlotte opět představují se vší vážností. Chtějí tak dát zapomenout na kompilační úlet z loňského roku a oslovit své příznivce tím neúčinějším způsobem - zaútočit na jejich srdce.

Mmo mě osobně se i ty remixy dcl líbily,bylo to zas trošku něco jiného..A to občas taky udělá dobře ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama