Prosinec 2009

A proto je mám ráda :D

23. prosince 2009 v 21:30 | Káč Kowalewicz
Jasný,že to neni jen proto co sem chci napsat :D Ikvůli jinejm věcem :D Např.že mají fakt dobrý písničky,texty a chytlavý melodie :) Prostě jejich hudba se snad ani nedá popsat..je to něco neuvěřitelnýho..A jejich konerty? Nezapomentulný :) Sama jsem na jednom byla a musim říct že i přesto že to bylo v době co jsem etě ani neposlouchala tak mě to naprosto chytlo za srdce a vlastně od tý doby je poslouchám :D

Ae ted k tématu :D

Zrovna před chvílí jsem koukala na video z Rock Am Ring a najela jsem na LP :)
Musím říct,že jako vážně oni i naživo znějí jako z CD :D Prostě většina kapel jsou na CD boží ae pak když je slyšíte naživo už to není taká pecka..Je to v tom né že by neuměli zpívat ae jak se na koncíku musejí etě hýbat a většina z nich kouří což je dosti úmor na plíce a pak běháte a do toho etě zpívate tak je to vážně těžký...Ae Chester to zvládá grandiozně :) Taky jsem slyšela,že on po každým vystoupení třeba hodinu bleje :D Z toho řvaní nejspíš :D No nic tak musím Vám sem dát ukázku že abych potvrdila tenhle text co jsem sem právě napsala :D

Ták jukejte :)


Krásné svátky :)

23. prosince 2009 v 12:15 | Káč Kowalewicz
Nemam je ráda :D Ano nemám ráda Vánoce a obvzlášt tenhle rok :D Ae vy je třeba rádi máte takže přeji krásné svátky :)

Tenhle rok jsou ještě horší tyhle Vánice :D A proč? protože jsem neměla vůbec prachy a ještě jsem měla dluhy takže mám dárky jen pro mámu a pro ostatní ne :D Takže já vlastně skoro nikomu nic nedám aae oni mě jo a to je mi prostě blbý..Radši bych byla kdyby se tenhle rok Vánoce vymazali aspon pro mojí rodinu :D Ae zas dostanu Vampýrskou akademii,Vampýrský deníky a tak za což jsem moc ráda :D Ae stejně je mi to blbý :D Tak nic no,jdu oběhnout affs :)

Príma rodičové :)

22. prosince 2009 v 18:00 | Káč KowalewiczClick to view full size imageClick to view full size image

Tady je nicol nějaká zubatá :D A jiná :D ošklivá :D Už mlčim :D

Click to view full size image


No to je vážně pěkná strava pro mimčo :D :D

Click to view full size image


Vždyt jo,sahej na chudinku malinkou těma mastnejma rukama :D Ae taky jak se Harlow tváří :D Se jí nedivím když jí Joel takhle špiní :D :D

Click to view full size image

Dobře ty harlow,celou tvář jí utrhni :D :D

Click to view full size image


Krásná fotka :)


Click to view full size imageZajímalo by mě kdy bude mít malá Harlow první tattoo ? :D :D Já bych řekla,že to nebude trvat dlouho :DMalá Harlow :)

22. prosince 2009 v 17:51 | Káč Kowalewicz

Asi se pozvracim :D

22. prosince 2009 v 13:34 | Káč Kowalewicz
Zdroj:My aff

O koncertu-Praha

22. prosince 2009 v 13:20 | Káč Kowalewicz
Byl to dlouhý večer. Před osmou hodinou se rozdrnčely struny švédské hardrockové kapely Blindside, kterou u nás zná jen hrstka nadšenců, ačkoliv má na kontě už pět alb. Lidé ji ale přijali s nadšením a hned zkraje tak dali jasně najevo, že si večer přišli naplno užít. Blindside byli přirození, syroví a veskrze "severští". Na začátek ostrý aperitiv.

Cardiology

22. prosince 2009 v 13:12 | Káč Kowalewicz
ipunk.cz: Marylandská formace Good Charlotte po dlouhých měsících psaní textů k novému albu "Cardiology" konečně dospěla do další fáze a chystá se nahrávat.

2 nej písničky od nich ;)

22. prosince 2009 v 12:30 | Káč Kowalewicz
Určitě Hand of blood

A taky

Nejvíc prostě :D Miluju :)

Bene dost! :D

22. prosince 2009 v 12:16 | Káč Kowalewicz
MMVA 2007

On je snad fakt buzík :D Bože já z toho brečím :D To už fakt není normalní :D

Rozhovor,dva roky zpátky :D

22. prosince 2009 v 12:15 | Káč Kowalewicz
Na začátek nám řekněte jaká je vaše role v kapele?
Aaron: Já hraju na bicí.
Ben: Já jsem zpěvák.

Vy jste se kluci potkali na talentové soutěži, že?
Ben: Potkali jsme se na chatu pro gaye.
Aaron: Jo, asi před 15 lety.
Ben: Byl to vůbec první historický chat v našem městě.
Aaron: Ne, potkali jsme se na střední škole. A tam byli talentové soutěže. My jsme měli v té době kapelu a Ian (D'Sa, kytara - pozn. red) hrál v kapele taky. Naše kapela byla fakt otřesná a ta jeho skvělá. Pak se obě rozpadly a my se dali dohromady.

Just love bejby :D

22. prosince 2009 v 12:08 | Káč Kowalewicz

No tak ted mi řekněte kdo by se do něj při tomhle xichtu nezamiloval doprdele hm? :D Hm já kurva až po uši :D Boooože :D Se mi dneska budou zase zdát ty moe úchylácký sny,to je jasný :D

že by si krkl? :D

22. prosince 2009 v 12:06 | Káč Kowalewicz

To si asi krkl ne? :D Bo co to dělá za xicht? :D Ťuťík můj :D

Some pics :D

22. prosince 2009 v 12:03 | Káč Kowalewicz

Bene ty jsi vážně úchyl :D

Panic!at the disco diskografie + vtip ze života :D

22. prosince 2009 v 11:53 | Káč Kowalewicz
Můžu říct,že oni jsou naprosto dokonalý..Víte když jsem byla etě emo tak jsem byla na jednom srazu a náky dva kluci si tam povídaly jako co poslouchaj za muziku a ten jeden prý no já poslouchám ,,Panic et the disco,, Chápete?? On řekl do slova Panic :D Prostě to musel být asi velkej angličtinář :D No a tak jsem k nim přišla a začla jsem je poslouchat.Oni mají fakt libový songy..


Další umrtí? :(

22. prosince 2009 v 11:36 | Káč Kowalewicz
Touhle dobou umírá nějak moc lidí :( Asi co nejvíc mě mrzelo byl M.J. samozřejmě a ted?? Má oblíbená herečka Briitany Murphy :(

Ty jo ona byla vážně skvělá :( Např.ted nedávno dával v TV ten její film nějak Malá černá skřínka myslim,ono se to totiž pokaždý jmenuje jinak jak jsem si všimla :D No a ted budou dávat Líbánky,což je hodně luxusní film,stáhla jsem si ho asi před měsícem stejně jako Šnup a další její filmy :) Akorát Šnup jsem etě neviděla jelikož mi nefungujou bedničky tak jak by měli :D Tákže bych stejně prd rozuměla :D

Upřímnou soustrast rodině a rodinným blízkým a přátelům a samozřejmě všem jejím fanouškům :(

The Best songs here ;)

22. prosince 2009 v 11:30 | Káč Kowalewicz
Už jsem Vám dávalá asi 2x odkaz na tu mou stránku. A ted Vám ho sem dám po třetí :D Tentokrát co se týče LP ;) Jsou tam moje asi nejoblíbenější jejich songy ;) Tákže LP.. :)

Paramore - Brand New Eyes

22. prosince 2009 v 11:28 | Káč Kowalewicz
Na stáhnutí tady,celé album ;)

SKa,huba,ptáci a růžová :D

22. prosince 2009 v 10:25 | Káč Kowalewicz
Děsí Vás už pořád new a new dessy tohohle blogu? :D Mě taky ae bude hůř :D Ten první byl dcl dobrej ae štvalo mě jak mi text lezl do záhlavka a nechtělo se mi s tim dál pitvat tak že udělám radši new..Jenže na ten jsem zrovna neměla náladu takže jsem sem dala zelený všechno a v záhlavku ještě k tomu chybnej nápis :D Ano,napsala jsem špatně mou oblíbenou písničku(stydí se) :D Zapoměl ajsem tam napsat d takže místo Diomand tam bylo diamon on a Landmine :D Což skoro zní jak nákej démon :D Tákže dneska ráno jsem se pustila do new no a snad se mi povedl :D Tak krapet Ska,do toho huba z BT 2. a ptáci z BT 3 :D A plus samozřejmě má nejj Diamond on a Landmine,ted už je to správně doufám :D :D Ae jo je :D No a taky hodně růžový :D Já moc růžovou nemusim ae tak dala jsem jí tam aby ladila s hubou no :D Jo a etě takový malý info,udělala jsem si v pokoji další stěnu takže se pokusim vyfotit a dát sem ;)

Diary of Billy Talent part

21. prosince 2009 v 14:47 | Káč Kowalewicz
9.6.2006 - Londýn
Ben: "Takže jsme v Londýně… Jsme v Londýně no a co můžete v Londýně dělat, než shánět čajový servis. Naši známí mají svatbu a já a moje přítelkyně jsme se domluvili na tomhle dárku." (další scéna) "Netuším, kam jdu, netuším, co hledám, ale co bych pro svojí holku neudělal. Tak jdem." (další scéna) "Nemáme ani žádnou základní myšlenku, kam vlastně půjdeme. Jsme na Oxford Circus. Ale nejsme si 100% jistí. Vážně netuším, kam jdeme. Víme, že tudy se dostaneme na John Lewis Street a tudy na Regent Street. Ale na jaké ulici jsme ksakru teď? Tak jsme si řekli, že půjdeme a někoho se zeptáme. Doufal jsem, že prostě k někomu přijdu, zeptám se a on mě navede, kudy mám jít, ale lidi při tom byli vážně úžasně milí." (další scéna) "Tak jsme konečně našli nějaký obchod, a… No jo, trochu jsem tam vzbudil pobouření kvůli svýmu vzhledu, protože Angličani nejsou schopní pochopit, že tetování nerovná se členství v motorkářském gangu, což mě taky zrovna dvakrát nenadchlo. Občas je to s lidmi v tomhle ohledu těžké. Nepřipadám jim dost dobrý. Takže napoprvé to nevyšlo… Zkusíme to jinde. Druhý obchod. To už bylo o něco lepší. Jenže, měli tam úplně všechno. Vážně, všechno. Ale ten čajový servis bohužel nebyl kompletní. Druhý obchod se mi tedy poměrně zamlouval, no a třetí… To bylo další zklamání, opět měli problémy s mým vzhledem. Zavolal jsem svojí přítelkyni a řekl jí, že asi budeme muset koupit vařič na kafe nebo něco podobnýho. Ale přeci jen jsem jí chtěl udělat radost, tak jsem si vybral ještě jeden obchod. Jmenoval se Liberty, takže jsem očekával něco velkolepého, ale… Ale bohužel, nepřálo mi štěstí. Takže jsem definitivně pohořel." (další scéna) "Vrátili jsme se do hotelu a pak se vydali na cestu tourbusem, který se stane naším domovem na další tři dny. A neuvěříte mi, ale náš řidič se jmenoval Mel Gibson!"